BİNANIZA UYGULANMASINI İSTEDİĞİNİZ CEPHE KAPLAMA MODELLERİNİ SEÇİP KODUNU BİZE SÖYLEMENİZ YETERLİDİRİSOBRİCK 653

İsobrick bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir. Tuğla kaplama görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır…

İSOCOTTA 655

İsobrick bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir. Tuğla kaplama görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır…

İSOCOTTA 656

İsocotta bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir. Terra Cotta görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır…

İSOCOTTA 657

İsostone bir ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplama panelidir. Taş kaplama görünümlü olmasının yanında sağladığı yüksek ısı yalıtım değeriyle ve uygulama kolaylığı ile cephelerde tercih sebebi olmaktadır…İSOSTONE 658 

İsostone 658 Terracotta görünümü ile Taş Kaplama görünümünün birleşmesinden oluşan bir yeni dekoratif kaplama malzemesidir.. 

UGAPAN AŞDESEN 660

Fugapen Taşdesen 660 Taş Desen görünümüne sahip yeni bir fugalı dekoratif mantolama sistemidir. Hazır fugası sayesinde sonradan fuga açma problemini ortadan kaldırmaktadır.. 

FUGALI PANELİ 661

Fugalı 661 Birbirine Geçmeli Kaplama Modeli

FUGALI PANEL 662

Fugalı 662 üst üste Geçmeli Kaplama ModeliFUGALI PANEL 663
FUGALI PANEL 664
FUGALI PANEL 666
FUGALI PANEL 667


DEKORATİF FUGALI PANEL691 

691 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir. 

DEKORATİF FUGALI PANEL692

692 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir. 

DEKORATİF FUGALI PANEL693

693 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir.. 

DEKORATİF FUGALI PANEL694

694 Dekoratif Fugalı Panel cephe tasarımlarında fark yaratmak için piyasaya sunduğumuz bir malzemedir. Farklı modelleriyle ve sağladığı yüksek ısı yalıtımıyla cephelerde farklı görünümler yaratmak isteyenlerin tercihidir..