BAUMİT KÖPÜK MODELLERİ


1: 3 Cm Kalınlıktaki Sıtrafor Baumit Karbonlu EPS Yalıtım Levhası ( 16-18-20 kg/ 1m3 )
2: 4 Cm Kalınlıktaki Sıtrafor Baumit Beyaz EPS Yalıtım Levhası ( 16-18-20 kg/ 1m3 ) 
3: 5 Cm Kalınlıktaki Sıtrafor Baumit Karbonlu EPS Yalıtım Levhası ( 16-18-20 kg/ 1m3 ) 

BAUMİT DEKORATİF SIVA HARCI


Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı, Su itici Su Buharı Difüzyonu Kabiliyetine Sahip Dış Ve iç Cephelere Uygulanabilen, Kirlenme Eyilimi Düşük Olan Yanmaz Göz Alıcı Tonlar İçeren Renk Seçeneklerine Sahip Kolay Çalışa Bilen Bir Kaplama Dır…. 
Tanecik büyüklüğü: 1; 2; 3 mm
Basınç dayanımı (28 d): > 1,5 N/mm²
Eğilme dayanımı (28 d): > 0,7 N/mm 

BAUMİT SIVA HARCI


Çimento esaslı, polimer modifiyeli dolgular içeren toz formda yapıştırma ve sıva harcıdır. Tüm ısı yalıtım plakaları ile XPS subasman yalıtım plakaları yapıştırılmasında, plaka yüzeylerinin sıvanmasında ve ayrıca Baumit TextilglasGitter tekstil-cam elyaflı donatı filelerinin döşenmesinde kullanılır. Ayrıca beton üzerine doğrudan düzeltme harcı olarak uygulanabilir 

BAUMİT DONATI FİLESİ


Baumit sıva ve macunları içine yerleştirilen alkali ortama dayanıklı cam tekstil dokuma donatı malzemesidir. Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım sistemlerinin test edilmiş bir elemanıdır… 

BAUMİT KÖŞE PROFİLİ 


PVC fileli açılı köşe profili yapılarda 0-180 derece açılarda ,iç veya dış köşelerde ;ısı yalıtım levhalarının yapıştırılıp dübellenmesi sonrasında uygulanır.Sağlam,düzgün ve keskin hatların sağlanması için ilk kat sıva üstüne çelik mala ile tutturulup ve ikinci kat sıvalar arasında güçlü bir aderans oluşturup sıva ile bütünlük sağlar.Profilin en önemli özelliği 0-180 derece arasında değişen açlı köşelerde rahatlıkla kullanılabilmesidir.. 

BAUMİT SU BASMAN PROFİLİ 


Yüzeylerde bağlama noktalarında döşeme seviyesi 20 cm altına özel Su Basman Dübeli içe montaj yapılır. Teraziye Alınarak yapılan montaj düzgün görüntü verir. Yalıtım maddesi kalınlığına göre 33 mm – 43mm – 53mm – 63mm ebatlarında uygulama yapılır.. 

BAUMİT DUBEL


Tuğla mantolama dübeli 100 mm boyundadır. Yuvarlak kısmı 60 mm. 11,4 gr ağırlığındadır. Çeşitli renklerdedir. Tuğla mantolama dübeli 120 mm boyundadır. Yuvarlak kısma 60 mm 12 gr.ağırlığındadır. Çeşitli renklerdedir.. 

BAUMİT BOYA ÇEŞİTLERİ


Yeni veya kullanılmakta olan yapılarda Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri uygulandığında dış duvar yüzeyleri her zaman sıcak kalıyor. İç ortamdaki sıcaklık değeri ile dış duvarların iç yüzeyi arasındaki sıcaklık değeri farkı 2°C’yi geçmiyor, nem dengesi korunuyor ve insanların rahat nefes alması sağlanıyor. Rutubet, nem, yoğuşma ve küflenme gibi etkiler ortaya çıkmıyor. Böylece Baumit ile “hissedilen ideal konfor” sağlanmış oluyor..